ERKEKLER İÇİN EN İYİ 5 BUZZ KESİM SAÇ MODELİ

1. Askeri Vızıltı Kesildi
İndüksiyon saç kesimi, yeni ordu askerleri için bir geçiş ayiniydi. Sadece keskin kenarların estetiği ve hiper-erkeksi boyutlarla ilgili değildi – bu, bitlerin ordu kampları arasında yayılmasını önlemeyi amaçlayan mantıklı bir saç kesimiydi. İndüksiyon kesimi, çok az saçlı eşit bir tıraştır. Vızıltı kesiminin en kısa versiyonlarından biri olan bu saç modeli oval yüz şekilleri için mükemmeldir, aynı zamanda dikdörtgen yüzlere de oldukça iltifat eder. Aynı zamanda vızıltı kesimine aşırı bir bakış ve kalbin zayıflığı için değil.

 

2. Vızıltı Kesim Solmaya
Askerden ilham alan indüksiyon kesimi zevkinize göre biraz fazla uç noktadaysa, buzz kesim solması saç ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilir. Solgunluk boyuta bağlıdır, bu yüzden berberinizin usturasıyla kesmesini istediğiniz incelikleri çözmeniz gerekir. Tipik olarak, kulaklarınızın etrafında saç olmadan çalışacaksınız ve daha sonra yavaş yavaş çok kısa bir uzunluğa kadar büyüyeceksiniz. Vızıltı kesiminin bu versiyonu oldukça temiz ve düzenli ve iyi büyüyecek. Ancak, soluk vızıltı kesimiyle saklanacak hiçbir yer olmadığını unutmayın, bu nedenle cildinizin çok fazla gösterileceği için herhangi bir çarpma veya yara iziniz olmadığından emin olun.

3. Yüksek ve Sıkı Vızıltı Kesim
Yüksek ve sıkı, bir alt kesime çok benzer oranlara sahiptir, ancak bu kesim ile son derece kısa boyutlarla çalışıyorsunuz. Üstte daha uzun oranlar olması gerektiğinden, gerçek yüksek ve sıkı bir kesim için saç uzunluğunuzla çok fazla tutarlılık olmayacaktır. Yüksek ve sıkı adaleti sağlamak için karşıtlığa ihtiyacınız olacağını unutmayın. Vızıltı kesiminin bu versiyonu, yüzünüzün uzunluğunu görsel olarak uzatmanıza izin vereceğinden, daha uzun bir yüze sahip olmayanlara biraz daha çok yönlülük sunar.

4. Mürettebat Kesti Vızıltı Kesti
Evet, bu versiyon iki ikonik saç kesimini bir araya getirerek sizi ayırt edilebilir ve iyi harmanlanmış bir estetikle bırakıyor. Bu aynı zamanda vızıltı kesimine devam etmenin daha çok yönlü bir yoludur – mürettebat kesimi, dengeli ve iyi hizalanmış bir görünüm sağlayan evrensel olarak gurur verici bir estetiğe sahiptir. Mürettebat kesiminden ilham alan vızıltı kesimi, daha uzun alnları olan erkekler için de mükemmeldir, çünkü saçak taklit ederek başınızın önüne doğru biraz daha fazla uzunluk korumanıza izin verir. Bu vızıltı kesimini çıkarmanın püf noktası, uygun şekilde stil verdiğinizden emin olmaktır; mat bir pomad veya köpük hile yapacak ve gün boyunca her şeyi temiz tutacaktır.

5. Sezar Buzz Kesti
Uzun bir vızıltı kesiminin görünümünü seviyorsanız ancak nasıl şekillendireceğinizden emin değilseniz, bir Sezar seçmeyi düşünün. Bu görünümü elde etmek için, berberinizden 5 numara veya üstü gibi daha yüksek bir koruma kullanarak saçınızı vızıldamasını isteyin. Bunu yapmak, bu görünümü oluşturmak için size uygun uzunluğu sağlayacaktır. Ardından, berberinizden saçınızın önünde küçük bir yatay saçak kesmesini isteyin. Bu saçak minimal olsa da, tarzınızın gerçek bir Casaer kesimi olmasını sağlayacaktır. Şimdi, tek yapmanız gereken, öne oturmak için saçlarınızı düzenli olarak şekillendirmek. Bunu yapmak için, yıkanmış saçları öne doğru fırçalayın ve aynı yönde saç kurutma makinesiyle kurutun. Kuruduktan sonra, tarzınızı kapatmak için bir tarak ve az miktarda pomad kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir