ERKEKLER İÇİN EN HAVALI 10 PATLAMA SAÇ KESİMİ

Bir patlama solması, saçın kulak çevresinde ve başın arkasında, genellikle yuvarlak, yarı dairesel bir görünüme sahip konik olmasıyla tanımlanır. Boyundaki saçlar daha uzun bırakılır ve odak saç çizgisinin kenarındadır. İnanılmaz derecede çok yönlüdür, çeşitli saç uzunluklarına, stillerine ve dokularına iyi borç verir. Kıvırcık, dalgalı veya düz saçlarınız varsa, bunların hepsi patlama solmasıyla çalışabilir. Daha geleneksel bir görünüm için bir yan parça veya Sezar kesimi ile eşleştirebilir veya daha keskin bir seçenek için bir mohawk deneyebilirsiniz. Her tercihe uygun bir şey var; bu yüzden, bu serin solma hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

 

1. Patlama Solması + Afro
Patlama solması saç çizgisini inceltir ve saç uzunluğunuz veya dokunuz ne olursa olsun inanılmaz derecede çok yönlü ve şık bir seçenektir. Afro saç stilinize modern bir güncelleme arıyorsanız, bu görünümü denemek isteyebilirsiniz. Afrolar dokulu ve hacimlidir, bu nedenle solma ilginç bir kontrast ve denge elde etmeye yardımcı olabilir. Sonuç, kenarlı düzgün bir saç modeli isteyen erkekler için şık bir yüzeydir.

 

2. Patlama Solması + Sezar Kesimi
Patlama solmasıyla ilgili en güzel şey çok yönlülüğüdür ve onu bir Sezar kesimi ile eşleştirmek klasik, sonsuza dek şık bir saç kesimi elde etmenin harika bir yoludur. Sezar kesimi zaman testine dayandı ve erkek saç stilleri için sağlam bir favori olmaya devam etti. Geleneksel olarak, her yerde aynı uzunluğa sahip olur, ancak patlama solmasıyla eşleştirildiğinde çağdaş ve güncellenmiş bir görünüm verir. Kenarlar başın üstünden aşağıya doğru kademeli olarak kısalır ve şık bir görünüm yaratır.

3. Patlama Solmaya + Pompadour
Patlama solması ve pompadour, hacimli bir görünüm isteyen bir adam için harika bir seçenektir, ancak aynı zamanda düzgün ve yapılandırılmış görünüyor. Pompadour saç modeli 50’li yıllarda popüler hale getirildi, ancak bu güne kadar sevilen bir kesim olmaya devam ediyor. Hacimli bir üste sahiptir ve erkekler için klasik ve çağdaş bir görünümdür; Bununla birlikte, kesiminizi daha da taze hale getirmek istiyorsanız, solma ile eşleştirmek akıllıca bir seçimdir. Patlama solması o kadar dramatik değildir, bu da daha fazla yüksekliğe sahip daha dolgun bir üst yanılsamasını yaratmaya yardımcı olduğu için pompadour’a kolayca takılmasını ve kendini ödünç vermesini kolaylaştırır.

4. Patlama Solmaya + Uzun Mohawk
Patlama solması için en popüler seçeneklerden biri, uzun bir mohawk saç kesimi ile eşleştirmektir. Mohawk cesur bir kesimdir ve bir açıklama yapar ve punk kültüründe kökleri vardır, ancak solgunluğun eklenmesi ona modern bir güncelleme verir. Patlama solgunluğu kulağın etrafında ve başın arkasında kıvrılır. Kıvırcık veya dalgalı saçlarınız varsa, mohawk daha da dramatik bir görünüme sahiptir ve solma ile eşleştirildiğinde ilginç bir kontrast oluşturur. Keskin ama yine de sinirli görünebilen, ancak aynı zamanda mohawk’lara geleneksel yaklaşımdan daha kolay giyilebilen cesur bir stil yaratır.

5. Patlama Solmaya + Dağınık Saçak
Dağınık bir saçakta inanılmaz derecede çekici ve sağlam bir şekilde yakışıklı bir şey var. İnsanlar yüzüne düşme şekli yüzünden parmaklarını saçlarından geçirmek isterler ve bu konuda bir cinsellik vardır. Darmadağınık görünüm, yataktan yeni çıkmış gibi görünmesini sağlayabilir; bununla birlikte, bu rahat yaklaşımın cazibesi, inanılmaz derecede giyilebilir ve çok yönlü olmasıdır. Klasik dağınık saç stilinizi güncellemenin bir yolunu arıyorsanız, bunu daha düzgün ve keskin bir görünüm veren bir patlama solmasıyla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir