BUGÜN DÜNYANIN EN SEKSİ 20 KEL ADAMI

Kel kafalı bir adamın inanılmaz derecede seksi bir yanı var. Genellikle erkeklik ile ilişkilidir ve birinin daha güçlü görünmesini ve daha zeki ve havalı görünmesini sağlayabilir. Dünyadaki en seksi yirmi kel erkeğin bir listesini topladık, gözleri kolay ama aynı zamanda hayatta harika şeyler başardılar. Ve kim başarıyı ve nezaketi son derece çekici bulmuyor? Bu adamlar sadece kelleşmeyi daha kabul edilebilir ve hatta aranan hale getirmeye yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda oyun değiştiriciler. Sporcular, müzisyenler, aktörler ve aile adamları; daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1. Jeremy Meeks
Jeremy Meeks’i Ateşli bir Mugshot Adamı ya da viral bir sansasyon haline geldikten sonra Jail Bae olarak tanıyor olabilirsiniz, ancak bugünlerde bir manken. Şubat doğumlu. 7 Aralık 1984’te Washington Tacoma’da Meeks hayata çok farklı bir başlangıç yaptı ve bir çetenin parçasıydı. 2014 yılında tutuklandı ve Stockton Polis Departmanı, dünya çapında ilgiyle sonuçlanan fotoğrafının bir fotoğrafını yayınladı. Hala hapisteyken ona modellik sözleşmesi teklif edildi ve gerisi tarih oldu. Meeks hayatını temizledi ve şimdi moda endüstrisindeki yakışıklılığı ve sıkı çalışması sayesinde milyonlarca dolar değerinde.

2. Jason Statham
Jason Statham ekranda anti-kahramanı oynuyor ve bir aksiyon yıldızı, ama göze çarpan şeyden çok daha fazlası var. 1967’de Shirebrook, Derbyshire, İngiltere’de doğdu ve muhtemelen onun cockney aksanını bilecek ve seveceksiniz. Typecast olmasına rağmen, Statham, Furious 7, Crank ve The Transporter gibi daha önemli başarılarından bazılarıyla yıllar içinde başarılı olan başarılı bir aktördür. Ama en seksi olanın ne olduğunu biliyor musun? Sadakat! Statham, 2010’dan beri ortağı Rosie Huntington-Whiteley ile birlikte.

3. Dwayne Johnson
Kayanın sevilmemesi gereken ne? İyi bir adam olarak ün kazandı. Aynı zamanda bir aile babası, gururlu bir baba ve başarılı bir kariyere sahip. 2 Mayıs 1972’de Dwayne Johnson olarak doğdu, ilk olarak profesyonel bir güreşçi olarak ün kazandı ve aranan bir oyuncu oldu. Johnson ayrıca ünlü olmadan önce ona iyi davranan insanları da hatırlıyor. Arkadaşı Bruno Lauer’e bir genç olarak onun için yaptıklarından dolayı teşekkür etmek için pahalı bir kamyon verdi; Annesi evlerinden tahliye edildikten sonra Lauer onu evsizken aldı.

4. Vın Dizel
Vin Diesel, 18 Temmuz 1967’de Kaliforniya’da Mark Sinclair olarak doğdu. Yıllar geçtikçe, Fast & Furious franchise’ındaki tartışmasız en başarılı rolüyle yıldızlığa yükseldi. Ekrandaki sert adamı oynuyor ve şişkin kasları ve yakışıklı yüzü ile neden bu rollere iyi uyduğunu görmek zor değil. Yine de kocaman bir kalbi var. Geç rol arkadaşı Paul Walker’a inanılmaz derecede yakındı ve 2013’te zamansız geçişini takiben, Vin Diesel’in kızı Meadow’a göz kulak olduğu anlaşılıyor. Sosyal medyasındaki bir başlığa göre, aktör ailesini düşünüyor. Vin Diesel’in de kendine ait bir ailesi var ve uzun zamandır ortağı Paloma Jiménez ile paylaştığı üç çocuğun babası.

5. Tyrese Gibson
Tyrese Gibson kel görünüşü nasıl sallayacağını biliyor ve inkar edilemez bir şekilde kendine güvenen yakışıklı bir adam. Dec doğdu. 30 Aralık 1978’de Watts, Kaliforniya’da ve 40’lı yaşlarında olmasına rağmen şimdiden çok şey başardı. Muhtemelen Fast & Furious serisinde Roman Pearce rolüyle en ünlü rolüyle şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve model olmakla tanınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir