2021’DE SALLANACAK 5 E-BOY SAÇ MODELİ

TikTok, birçok trendin başlaması için bir platform olmuştur ve aynı zamanda çoğumuzun e-kızları ve e-erkekleri keşfettiği yerdir. Estetik ilginç ve etkileyici, yeni ve eğlenceli bir şey yaratmak için çeşitli stilleri karıştırıyor. Tipik bir e-çocuk, sosyal medya varlığı ve interneti kendilerini ifade etmek için nasıl kullandıklarıyla ilgilenen biri olarak tanımlanabilir. Koyu renkli kıyafetler giyebilir ve boyalı tırnaklar ve ilginç saçlarla grunge bir görünüme sahip olabilirler. Perde saç kesimi, eBoy tarzından ortaya çıkan en popüler görünümlerden biridir, ancak tek değil. Görünümünüzü benzersiz kılmak ve stil tercihinizi yansıtmak için uzunluk, ayrılıklar ve renklerle eğlenebilirsiniz.

 

Eboy nedir?
eBoy terimi ‘elektronik çocuktan’ türetilmiştir ve interneti sık kullanan veya büyük bir sosyal medya varlığına sahip olan bir kişiyi tanımlayabilir. Ama bundan çok daha fazlasıdır. E-çocuk estetiği Tiktok’ta ortaya çıktı ve gençler, ana akıma karşı deney yapmalarına ve isyan etmelerine izin veren alternatif moda seçimlerini benimsediler. 90’ların grunge’ından esinlenerek çok farklı bir görünüme sahipler. Bu sadece kıyafetlerle ilgili değil, tüm paketle ilgili; parlak ve cesur ve siyah oje olabilen havalı saç stillerini düşünün.

Eboy Saç Modelleri
1. Renkli Saçlı Perdeler
eBoy estetiğini yaratmakla ilgileniyorsanız, bunu başarmanın en kolay yollarından biri perdeler ve renkli saçlardır. Perde patlamaları 90’lı yıllarda büyük bir trenddi, ancak yüzünü son derece gurur verici bir şekilde çerçevelediği için geri döndü. Ayrıca çeşitli saç uzunlukları ve dokuları ile giyilebilir ve stil tercihinize uyacak şekilde uyarlanabilir. Parlak renkli saçlar bir açıklama yapar ve fark edilmenizi sağlar, ayrıca eğlenceli ve etkileyicidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz o kadar çok renk var ki, size en çok hitap edeni seçebilirsiniz; bu aynı zamanda gotik etkinin stile girdiği yerdir.

2. Broflow
Dalgalı saçlarınız varsa ve şekillendirmenin kolay ama modaya uygun bir yolunu arıyorsanız, bir broflow denemeniz gerekir. Saçlar doğal şeklini aldığı için en kaygısız görünümlerden biridir. Bradley Cooper ve Dev Patel gibi erkek ünlüler tarafından giyildi ve zahmetsiz. Uzun saç için bu görünüm koparmak için orta gerekir. Birçok erkek saçlarını gözlerinden uzak tutmak için geriye doğru fırçalamayı veya çok fazla şekillendirme yapmadan doğal tutmayı tercih eder. Broflow dalgalı saçlarla en iyi şekilde çalışır; Bu ultra serin görünümü elde etmek için sadece saçınızı ıslatmanız ve doğal olarak kurumasına izin vermeniz gerekir.

3. Kıvırcık Saçlı Perdeler
Perde saç kesimi, eBoy stilini çoğaltmaya çalışıyorsanız go-to-look’tur ve bununla ilgili en iyi şey, pek çok farklı saç tipiyle çalışmasıdır. Dağınık görünüm kıvırcık saçlara iyi gelir, doğal dokunuzu geliştirmenize ve buklelerinize dikkat çekmenize olanak tanır. Perdeli saçları çıkarmak için biraz uzunluğa sahip olmanız gerekir, ancak nasıl giymek istediğinize karar verebilirsiniz. Örneğin, bir orta ayrılık, yan ayrılık veya bir solma ile eşleştirilmiş. Ne seçerseniz seçin, bu size çok dikkat çekecek bir görünüm, bu yüzden güvenle giyin.

4. Uzun Saçlı Perdeler
Perde saç kesimi bir geri dönüş yaptı, ancak yeni bir görünüm değil ve 60’lar ve 90’lar da dahil olmak üzere son birkaç on yılda birkaç kez yeniden canlandırıldı.Grunge hissi veriyor ve uzun saçlı perdeleri çekmek isyankar bir görünüme sahip olabilir. Kesim orta ve uzun saçlarla iyi çalışır; Bu, biraz ekstra uzunluk isteyen erkekler için mükemmel bir seçimdir. Daha uzun saçlar cinsiyet normlarına meydan okur ve çok yönlüdür. Ayrıca, daha az bakıma ihtiyacınız var çünkü salonda çok fazla geziye ihtiyacınız yok, bu da rahat yaşam yaklaşımınıza hitap edebilir.

5. Dalgalı Saçlı Orta Kısım
Özelliklerinizi tamamlarken yüzünüzü çerçeveleyebilecek bir görünüm istiyorsanız, dalgalı saçlı bir orta kısım tam size göre. Dalgalı saçlarla ilgili harika olan şey, çoğu stile kendini iyi veren ve genellikle dağınık ve serin bir görünüm yaratan bir doku olmasıdır. Aynı zamanda, orta kısım eBoys ile popüler bir stil ve iyi bir sebepten dolayı. Saçınızı bu şekilde giymeye karar vermek yüzünüzü vurgular ve ayrıca uzatabilir. Süper gurur verici ama giymesi kolay bir görünüm isteyen biri için mükemmel bir stil. Şekillendirici krem veya kil ile bitirin ve orta ayrılık görünümünü oluşturmak için saçınızı tarayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir