2021’DE ERKEKLER İÇİN 5 SEKSİ UZUN SAÇ MODELİ

1. Kuyruk
Ara günler veya işteki adam için midilli, uzun saçları şekillendirmenin kolay ve hızlı bir yoludur. Maksimum parlaklık sağlamak için saçları bir damla serum ile geri çekerek, doğal kısmı koruyabilir veya biraz daha darmadağınık bir çekicilik için saçları doğrudan geri çekebilirsiniz. Tutma ve rahatlık için kravatı iki veya üç kez bağlayarak, dünya bu görünüm için kayganlık açısından gerçekten istiridyenizdir. Görünüşün çok kısıtlayıcı veya şiddetli hissetmesini önlemek için, yüzün yanına düşmek veya kulakların arkasına sıkışmak için ön tarafa yakın birkaç iplikçik bırakın.

 

2. Uzun Dokulu Dalgalar
Bu aşağı ve dışarı stili tamamen doku ve boyutla ilgilidir. Harry Styles tarafından popüler hale getirilen görünüm, yapısızlaştırılmış bir pompadour ve orta doku ve yoğunlukta dalgalar içeriyor. Bu görünüm hemen hemen her yüz şekli için giyilebilir, ancak bazı doğal hareketlere ve katmanlı bir kesime sahip olanlar için en uygunudur. Çoğaltmak için, nemli saçları temizlemek için bir şekillendirme köpüğü uygulayın, bolca ezin ve saçın ön kısmını geriye doğru yönlendiren bir difüzörle kurumaya veya kurumaya bırakın. Daha sonra saçlar neredeyse tamamen kuruduktan sonra, ön kısmı alın ve esnek bir saç spreyi ile ayarlamadan önce hafifçe taraklayın. Bir playboy çekiciliği ve genç canlılığı ile, bu kalp atışlarının saçıdır.

3. Yarı Yukarı Yarı Aşağı
Gevşek saçların dramı, bir erkek topuzunun zarafetiyle buluşuyor. Çene çizgisi ve boynu tamamen görülebildiğinden, bayanlarla ciddi puanlar alıyorsunuz ve saçlarınızı yüzünüzden uzak tutuyorsunuz – bir kazan / kazan. Uzun saçlı adamın bir dayanağı ve son zamanlarda Chris Hemsworth tarafından Thor olarak sırayla haritaya geri kondu, daha uzun ipliklerle giyildiğinde bu görünüm en çarpıcı. Yarım-up için, saçın üst üçte birini bir kravatın içine geri çekin ve bir düğüme geçirin, çok sıkı bir şekilde sabitlemeyerek bir miktar harekete izin verin. Günlük saçlarla en androjen olan, köklere biraz kuru şampuan sürerek ve uçları su veya deniz tuzu spreyi ile spritzleyerek görünüm şeytan bakımını koruyun.

4. Uzun Alt Kesim
Uzun saçlarınıza yeni bir hayat vermenin bir yolunu arıyorsanız, tarzınıza bir alt kesim eklemeyi düşünmelisiniz. Saçınızın yanlarını ve arkasını tıraş ederek, bu bölümler ile başınızın üstünde kalan uzun saçlar arasında anında inanılmaz bir kontrast oluşturacaksınız. Ardından, harika bir tutum dolu görünüm için uzun kilitlerinizin bir tarafa düşmesine izin verin. Alternatif olarak, bu kesim, resmi işlevlerle birlikte sıcak aylar için ideal olan bir at kuyruğu, erkek topuzu veya topuzla da iyi çalışabilir.

5. Erkek Çöreği
Modern bir klasik olan man bun hiçbir yere gitmiyor. Mevcut olduğu kadar çok yönlü olan çörekler evrensel olarak gurur vericidir ve yüz şekline göre değiştirilebilir ve özelleştirilebilir. Tarak geri kravat ile parmak ve güvenli, bazı ipuçları rahat bir temyiz için dışarı sopa izin ile saç. Saçınızın uzunluğu, topuzunuzu ne kadar yüksek veya düşük giyebileceğinizi belirleyecektir, ancak en iyi uygulama için başın tepesinin hemen altına nişan alın, boynunuzun ense kısmındaki bazı saçlar serbest kıvrılır. Tanımlanmış kemik yapılarına sahip çocuklar istedikleri kadar kaygan bir görünüm sergileyebilirken, çoğunlukla daha gevşek bir topuz en gurur vericidir. Ustaca dağınık bir erkek topuzu için, yüzün etrafındaki saç bölümlerini hafifçe gevşetmek için tarağın ucunu üst kısmın altına kaydırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir