2021’DE EN İYİ 5 ERKEK SAÇ KESİMİ ve SAÇ MODELİ

Harika bir saç kesimi harika görünmenizi ve hissetmenizi sağlayabilir ve doğru stili bulmak için asla erken değildir. Farklı bakım seviyelerine sahip, şık ve havalı birçok erkek saç kesimi var. Bazıları telaşsızdır ve rahat bir estetik yaratırken, diğerleri küçük bir beyefendiye hitap eder ve cilalı ve düzgün görünür. Erkeklerin, kişiliklerini ifade etmelerine veya saçlarının doğal dokusunu vurgulamalarına izin vermeyen aynı standart kesimi tercih etmelerine gerek yoktur. Bazı görünümler herhangi bir yüz şekline, saç tipine, uzunluğa ve dokuya ve yaşa uyacak şekilde uyarlanabilir. Şık bir çocuğun saç kesimi arıyorsanız, ilham almak için okumaya devam edin.

 

1. Sahte Şahin
Geleneksel kısa saç kesimlerini sevmeyen ve daha keskin bir şey isteyen genç bir adamsanız, sahte bir şahin mükemmel bir seçimdir. Normal bir mohawk kadar dramatik olmasa da, sahte şahin yanlarda kısa ve üstte daha uzun süre tutulur ve saçları bir şerit halinde bırakır. Uzunlukta hafif bir ayrım vardır, bu da kesimi daha giyilebilir hale getirir ve saçınızın dokusuyla oynamanıza izin verir. Doğal dokulu veya kıvırcık saçlarınız varsa, bu oranların daha da artmasına yardımcı olabilir. Genç erkeklerin saçlarında çok fazla ürün kullanma konusunda isteksizlik olsa da, bu stilin yerinde kalması için genellikle pomat gibi bazı şekillendirme ürünlerine ihtiyacı vardır.

2. Cinsel ilişkiye girmek
Saç kesimi yapılandırılmamış ve yaygarasız. Görünüm, dalgalı katmanlar, uzun sırt ve kenarlar ve hacim ve hareket yaratan daha dolgun taç ile tanımlanır. Bu 70’lerin favorisi ile ilgili en güzel şey, çok yönlü olması ve saç dokunuza uyacak şekilde değiştirilebilmesidir. Aynı zamanda çok fazla şekillendirme süresi gerektirmez, genç bir görünüme sahiptir ve genç erkekler için harikadır.

3. Quiff ile Solmaya Bırak
Dışarıdaki şık genç erkekler için, bir damla solma ile bir damla solma mükemmel bir görünümdür. Bu iki görünüşün eşleştirilmesiyle ilgili en güzel şey, yaşları, saç tipleri ve dokuları ne olursa olsun erkekler üzerinde iyi görünebilmeleridir. Quiff hacim yaratır ve eski bir okul havasına sahipken, drop fade görünüme modern bir unsur ekler. Damla solması kulağın altına düşer ve diğer birçok solmadan daha ince ve doğal görünür. Eşleştirme şık ve havalıdır ve daha resmi ayarlar da dahil olmak üzere çeşitli durumlar için mükemmeldir.

4. Yan Süpürüldü Saçak
Saçaklar, herhangi bir saç stiline mükemmel bir ektir çünkü özelliklerinizi vurgulayabilirler. Bununla birlikte, yandan süpürülen saçak, yüz boyunca süpürme şekli nedeniyle şüphesiz en gurur verici olanlardan biridir. Farklı saç dokular ve uzunlukları üzerinde oluşturulan, kıvırcık, düz ve uzun kısa arasında olabilir. Daha pratik bir yaklaşım için tarak stilini tercih edebilir ve saçları gözlerden uzak tutabilirsiniz. Ya da doğal olarak düşmesine izin vererek yüksek modayı kucaklayın. Bu saçakları daha kısa kenarlarla eşleştirmek harika bir fikirdir, bu da oranları artıracaktır.

5. Sörfçü Çocuk Saç Kesimi
Sörfçü saç kesimleri yapılandırılmamış ve rahattır. Saç modeli, 50’li yıllarda sörfçüler tarafından popüler hale getirildi, bukleleri güneş öpücüğü ve tousled, zahmetsizce serin bir görünüm yarattı. Saç renginiz, uzunluğunuz veya dokunuz ne olursa olsun, bu çok karmaşık veya yüksek bakım gerektiren bir şey istemeyen bir çocuk için güzel bir seçenektir. Hafif rüzgarlı görünüm, kıvırcık veya dalgalı saçlarla en iyi şekilde çalışır, ancak düz saçlarda da elde edilebilir. Ayrılık için farklı seçeneklerle oynayın ve en uygun saç uzunluğunu bulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir