2021’DE SALLANACAK 5 POP DUMAN ÖRGÜ SAÇ MODELİ

Pop Duman örgüleri doğal saçlar için harika bir koruyucu stildir ve son yıllarda popülaritesinin artmasının iyi bir nedeni vardır. Geç rapçi Pop Dumanından ilham aldı, dolayısıyla adı ve saçınızla yaratıcı olma fırsatı veren çok farklı bir görünüme sahip. Bu saç stilinin güzelliği çok yönlülüğüdür ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir ve farklı saç dokularına, uzunluklarına ve saç tiplerine uygundur. Ayrıca renk, aksesuar ve ayrımları deneyebilirsiniz. Bir sonraki havalı saç stiliniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler için okumaya devam edin.

 

Pop Duman Örgüleri Nelerdir?
Pop duman örgüleri, son birkaç yılda giderek daha popüler hale gelen bir saç modelidir. Saçlarını çok belirgin bir şekilde giyen geç rapçi Pop Dumanından ilham aldı. Görünüm hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir ve günlük bakım sürenizi azaltabilecek ve sürtünmeden kaynaklanan kırılmayı önlemeye yardımcı olabilecek koruyucu bir stildir. Düğümlerde dikiş kullanılarak oluşturulurlar ve bu saç modeli tipik olarak başınızın her iki tarafında oluşturulan dört besleme örgüsü ile orta ayrılık ile tanımlanır. Bununla birlikte, kişiliğinize ve tercihlerinize uyacak şekilde uyarlanabilecek birçok varyasyon vardır. Örgüler, tarzınıza ve onlara nasıl baktığınıza bağlı olarak yaklaşık dört ila altı hafta veya daha uzun sürebilir.

1. Klasik Pop Duman Örgüler + Orta Uzunlukta Saç
Örgüler, afro dokulu saçlar için mükemmel bir seçimdir ve genellikle düşük bakım gerektiren ve çeşitli stillere iyi uyum sağlayacak koruyucu bir seçenek sunar. Bunlar, tüm uzunluklarda oluşturulabilen klasik pop duman örgülerini içerir. Güzel ve kadınsı bir seçenek istiyorsanız, orta uzunlukta saçları tercih etmek mükemmel bir seçenektir. Saçınızı büyütmeye çalışıyorsanız, bu sürece yardımcı olmanın bir yoludur; örgü, sürtünmeyi ve kırılmayı önlemeye yardımcı olan koruyucu bir stildir. Bu görünüm aynı zamanda saçınızı şekillendirmek için harcayacağınız zamanı azaltmanın harika bir yoludur. Ayrıca, bu şık ama kolay bir saç modeli isteyen biri için çekici bir seçim yapar.

2. Klasik Pop Duman Örgüler + Kısa Saç
Pop duman örgüleri çok yönlü değilse hiçbir şey değildir ve uzun saçlara veya kısa saçlara takılabilir. Bu stili daha kısa saçlarla seçmenin artılarından biri, bunun doğal saç büyümenize yardımcı olacak koruyucu bir stil olmasıdır. Bunu, kilitlerinizi sürtünme ve kırılmaya karşı koruyarak yapar. Daha az saç olduğu için örgüleri takmak için daha az zaman gerekir. Bu, örgülerinizin maliyetlerini düşürebilir ve kilitlerinizin bakımı daha kolay olacaktır. Ayrıca daha hafif hissedebilirler.

3. Klasik Pop Duman Saç Modeli + Uzun Saç
Pop duman örgüleri birkaç yıldır etrafta dolaşıyor ve popülerlikleri artmaya devam ediyor. Müzisyen Pop Dumanından ilham aldıklarına ve modacılar arasında favori olduklarına inanılıyor. Bu stille ilgili en iyi şeylerden biri ne kadar çok yönlü olduğudur; ince veya kalın, uzun veya kısa saçlarda giyilebilir ve boncuk veya Zikzak saç çizgisi gibi çeşitli aksesuar ve yorumlara iyi gelir. Bununla birlikte, uzun saçlı klasik pop duman saç stilini giymek güzel bir seçim olacaktır. Bu, havalı görünen, koruma sağlayan ve bir açıklama yapabilen düşük bakım gerektiren bir seçenektir. Kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur, bu yüzden farklı renklerle denemekten çekinmeyin.

4. Uzantıları ile Pop Duman Örgüler
Pop duman örgüleri harika görünüyor ve popüler bir trend haline geldi. Saç derisine yakın bir şekilde örülürler ve uzantıları da dahil olmak üzere farklı görünümlerle oynamanıza izin vererek açıkça gösterecek şekilde yaratılırlar. Uzantılar, seçtiğiniz stile uzunluk eklemek için harikadır, ancak aynı zamanda size daha fazla stil seçeneği sunar. Uzantıları takarken, uygulama için tutkal veya ısıya ihtiyacınız olması muhtemel değildir. Yani, saç hasarı konusunda endişelenmenize gerek yok. Pahalı olabilirler ve kurulum uzun zaman alabilir, ancak birçoğu artıların eksilerden çok daha ağır bastığını görecektir.

5. Pop Duman Zikzak Parçası Örgüler
Pop smoke zikzak parçalı örgüler, son yıllarda popülaritesi artan iki saç trendinin birleşimidir. Örgüler kafa derisine dikkat çeker ve bu eğlenceli bir şey elde etmenin harika bir yoludur ve daha yaratıcı tarafınızı ifade etme fırsatıdır. Belirgin orta ayrılıkları genellikle pop duman kilitlerini tanımlasa da, bu görünümün bir çeşididir ve en basit saç stilini bile çarpıcı ve cesur hale getirebilir. Ayrıca, birden fazla saç tipi, doku ve uzunluk üzerinde oluşturulabilir; ihtiyacınız olan tek şey geniş dişli bir tarak ve biraz sabır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir