2021’DE ERKEKLER İÇİN 5 SEKSİ KIVIRCIK SAÇ MODELİ ve SAÇ KESİMİ

Erkekler İçin Kısa Kıvırcık Saç Modelleri
1. Kıvırcık Sezar
Saç tipinize uygun klasik ve zamansız bir görünüme karar verirken, kıvırcık bir Sezardan başka bir yere bakmayın. Kesim, kısa yatay patlamalar ve boyunca eşit bir uzunluk ile tanımlanır; yan, arka ve üst kabaca aynı uzunlukta tutulur. Sezar doku ile mükemmel görünüyor ve kıvırcık bir Sezar buklelerinizin şık görünmesini sağlamak için harika bir yoldur, ancak az bakım gerektirir. Dağınık ve düzensizlikten daha düzgün bir görünüme kadar onu şekillendirmenin birçok yolu vardır. Ama buklelerle, onları gösterebilmek istiyorsun. Mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için kıvırcık saçlarda uzmanlaşmış bir kuaförle çalıştığınızdan emin olun.

 

2. Sıkı Bukleler
Birçok erkek doğal olarak daha küçük, daha sıkı buklelere sahiptir. Merhem ya da şekillendirici saç köpüğü ile doğal bukleler geliştirmek, içinde parmak uçları ile ürün çalışma yapabilirsiniz. Ayrıca, saç ürününün daha küçük bir kısmıyla başladığınızdan emin olun, daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda daha fazlasını kullanmaya başlayın.

3. Kıvırcık Konik Solmaya
Konik bir solma, saçın yanını ve arkasını yavaş yavaş keserken, üst kısım daha uzun kalır. Bu, erkeksi ve cilalı bir görünüm elde etmeye yardımcı olan şık bir kontrast oluşturur. Bu solgunluğu denemenin birçok yolu vardır, ancak kıvırcık saçlar en iyilerinden biridir, çünkü onları daha düzgün ve şekillendirmesi daha kolay hale getirmenin bir yoludur. Konik solma, buklelerinize yapı katarken onları vurgular ve görünümünüzün odağı haline getirir.

3. Kıvırcık Kısa Afro
Kıvırcık saçlar genellikle asi ve yönetilmesi zor olabilir. Bu nedenle, buklelerinizi kontrol altında tutmaya yardımcı olan bir kesim, özellikle bir ofiste çalışıyorsanız veya ipliklerinizi şekillendirmek için her sabah en az zamanınız varsa, son derece yararlı olabilir. Bu nedenle, solgun bir saç kesimi, Afro’lu beyler için mükemmel bir seçenektir. Görünümü çivilemek için, kulaklarınızın etrafında temiz bir tıraş ortaya çıkarmak için kenarları kademeli olarak kısaltan kırpılmış bir uzunluk isteyin.

4. Yan Süpürülmüş Kıvırcık Saçlar
Zahmetsizce serin ve rahat görünmenizi sağlayan saçlar arıyorsanız, yan süpürülmüş kıvırcık saçlar sizin için bir seçenektir. Saçınızı yana doğru fırçalamayı seçmenin cazibesi, büyük bir açıklama yapmasıdır; bukleleriniz görünümünüzün ön ve merkezindedir. Bu, yüzünüze dikkat çekmek için harika bir yoldur ve hepsi hacimle ilgilidir. Biraz bakım gerektirir ve gözlerinize düşmelerini önlemek için kilitlerinizi günde birkaç kez yeniden ayarlamanız gerekebilir. Ancak saç ürünleri bunun içindir: kilitlerinizi evcilleştirmek ve eğlenmek için bunları kullanın.

5. Kıvırcık Orta Solmaya
Kısa kıvırcık bir orta solma hakkında sevilmeyecek ne var? Bu, buklelerinizi göstermenin mükemmel bir yoludur, çünkü orta solma onları tamamlar ve üstte daha fazla uzunluk sağlar. Orta solma, düşük solma ile yüksek solma arasına düşer ve tapınak ile kulaklar arasında sivrilerek tanımlanır. Bakım süresini kısaltabilir ve saçınızı daha yönetilebilir hale getirebilir; Nasıl şekillendirileceği ile ilgili olarak, daha resmi ayarlara kendini ödünç verecek sofistike bir görünüm için buklelerinizi geriye doğru kaydırın. Ya da rahat bir yaklaşım için gevşek ve doğal tutun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir