2021’DE EN İYİ 5 ERKEK KISA SAÇ KESİMİ ve SAÇ MODELİ

Pratikliği ve şık görünümü için sıklıkla seçilse de, kısa saçların güvenli bir seçim olması gerekmez. Aslında, kırpılmış bir kesim, şık görünürken öne çıkmak isteyen modaya uygun beyler için mükemmel bir seçenektir. Keskin mürettebat kesimlerinden havalı titremelere kadar, bugün trend ve cesur yeni görünümlerin bolluğu var. Ancak, pek çok seçenekle, hangi kısa saçlı stilin deneneceğine karar vermek zor olabilir. Neyse ki, ilham verici kırpılmış kesimlerden oluşan bir seçimle kararınızı daha kolay hale getirmenize yardımcı olabiliriz. İşte şu anda denemek için en iyi erkek kısa saç modelleri ve saç kesimlerinin bir araya getirilmesi.

 

1. Tarakla
Saç modeli üzerindeki tarak çok erkeksi bir görünüme sahip olabilir ve farklı doku ve uzunluklara uyabilir. Bir tarafa fırçalanır, dolayısıyla adı, başın üstünde hacim yaratır ve daha dolgun görünür. Daha modern bir yaklaşım için solma gibi diğer bazı stillerle eşleştirilebilir.

2. Quiff
Quiff’in sırtında ve yanlarında bir miktar uzunluğu vardır, ancak hacmin çoğu perçemdedir ve genellikle pompadour’dan daha rahat ve dokulu görünümlüdür; her ne kadar iki görünüm birçok benzerliği paylaşsa da. 50’li yıllardan beri popüler olan ve daha modern bir görünüm için kolayca uyarlanabilen zamansız ve klasik bir tarzdır.

3. Vızıltı Kesti
Vızıltı kesimi kafaya yakın kesilir ve çok az bakım gerektirir, bu da onu çok fazla bakım gerektirmeyen kısa bir saç modeli isteyen bir adam için çekici bir seçenek haline getirir. Ayrıca daha özel bir görünüm için hatlar veya saç tasarımları ile eşleştirilebilir. Bir vızıltı keserken, önemli olan yüzünüzün oranlarını göz önünde bulundurmaktır; oval ve dikdörtgen şekiller en iyi sonucu verir.

4. Yüksek ve Sıkı
Yüksek ve sıkı, sırt ve yanları cilde traş edilmiş ve üst kısmı biraz daha uzun tutulan çok kısa bir saç modelidir. Genellikle silahlı kuvvetlerde erkekler tarafından giyilir ve az bakım gerektiren, erkeksi ve temiz görünümlüdür.

5. Sezar Kesimi
Sezar kesimi, kısa saçları tercih eden erkekler için klasik ve zamansız bir seçimdir. Üstte, arkada ve yanlarda bile olan ve düz kesimli patlamalara sahip bir saç modelidir. Kıvırcık saçlar da dahil olmak üzere dokuya uyabilir veya düz kilitlerle oluşturulabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir